Wrzuć na luzzz! Nie daj się stresowi egzaminacyjnemu! Warsztaty dla maturzystów

Wrzuć na luzzz! Nie daj się stresowi egzaminacyjnemu! Warsztaty dla maturzystów

Czeka Cię egzamin maturalny? Myślisz jak sobie poradzić ze stresem? Te warsztaty są właśnie dla Ciebie!
Podczas warsztatów dowiesz się czym jest Twój stres, jak wpływa na pracę mózgu i jak sobie z nim skutecznie radzić. Poznasz techniki relaksacyjne. Dowiesz się jak zdrowo dopingować swój mózg. Poznasz techniki autoprezentacji, niezbędnej na egzaminie. Zapomnisz o całonocnym zakuwaniu! Dowiesz się jak uczyć się bardziej efektywnie i skutecznie przygotować się do egzaminu.

Warsztaty są skierowane do maturzystów, którym stres utrudnia efektywne pisanie sprawdzianów, prezentacje na forum. Mogą być szczególnie przydatne dla osób znajdujących się w sytuacji, gdzie nadchodzące egzaminy stały się źródłem stresu i głównym tematem życia – rozmów z rodziną i znajomymi, negatywnych rozmyślań.

Program cyklu warsztatów:

1. Apetyt anty-stresowy. Dieta maturzysty. Termin: 18.03.2023 (sobota) od 10.00 do 13.30
2. Jak cię widzą, tak cię piszą. Metody autoprezentacji na egzaminie. Termin: 25.03.2023 (sobota) od 10.00 do 13.30
3. Kto jak nie ja? Czym jest stres i jak skutecznie redukowac objawy stresu. Termin: 01.04.2023 (sobota) od 11.30 do 15.00
4. Jak się uczyć, aby się nauczyć. Skuteczne metody nabywania wiedzy i rozwijania kreatywności. Termin: 15.04.2023 (sobota) od 14.00 do 17.30

Praca w grupie max 10 osobowej.

Można skorzystać z jednego warsztatu lub pełnego cyklu.

Prowadzenie:

lic. AGATA DOMŻOL- dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy, psychodeietetyk, trener personalny. Posiada doświadczenie w motywowaniu dzieci oraz młodzieży w planowaniu oraz wdrażaniu efektywnych i zdrowych form odżywiania.

dr AGNIESZKA MALINOWSKA- psycholog dziecięcy, dietetyk, wykładowca akademicki. Szkoleniowiec w zakresie psychologii. Posiada doświadczenie z zakresu kształcenia młodzieży i młodych dorosłych, z zakresu metod autoprezentacji oraz efektywnej komunikacji.

mgr MIKOŁAJ HACZEK- psycholog dziecięcy. Posiada doświadczenie w pracy socjoterapeutycznej i warsztatowej z dziećmi oraz mlodzieżą, z zakresu skutecznych metod regulacji napięcia i radzenia sobie w codziennych sytuacjach.

mgr EWA BENSZ-SMAGAŁA- psycholog dziecięcy, oligofrenopedagog, trener technik pamięciowych i szybkiego czytania. Zajmuje się także wspieraniem umiejętności szkolnych, szkoli w metodach efektywnej nauki.

Zapisy odbywają się pod numerem tel 506162387 (rejestracja ośrodka DIADA, pn-pt 14.00-20.00)

Cena za cały pakiet (4 spotkania warsztatowe): 600 zł

Cena za pojedyńcze spotkanie: 200 zł

Wpłata w rejestracji ośrodka lub na konto ośrodka po zarejestrowaniu się na warsztaty. Wpłata jest gwarancją uczestnictwa w warsztatach.
Numer konta: PKO BP 32 1020 2401 0000 0602 0277 3018 (z dopiskiem wpłata za warsztaty STRES).

W trakcie warsztatów przewidziany poczęstunek.

Nie czekaj aż stres Cię zje, ugryź go sam!
Zapraszamy!

*Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatów do pięciu dni przed wydarzeniem, z powodu nieprzewidywanych trudności. Informacja ta zostanie wówczas niezwłocznie przekazana uczestnikom.