TELE i E- PORADY (PSYCHOLOG, PSYCHIATRZY, GASTROENTEROLOG DZIECIĘCY, PSYCHOTERAPEUTA)

TELE i E- PORADY (PSYCHOLOG, PSYCHIATRZY, GASTROENTEROLOG DZIECIĘCY, PSYCHOTERAPEUTA)

Drodzy Państwo w odpowiedzi na rosnące potrzeby w zakresie zabezpieczenia ciągłości Państwa procesów terapeutycznych, a także porad psychologicznych i lekarskich (psychiatry, psychiatry dziecięcego, gastroenterologa dziecięcego) z zachowaniem możliwości pozostania w domu wprowadzone są od tego tygodnia tele- porady, e- porady oraz e- sesje (online, przy użyciu komunikatorów interenetowych).

W trosce o Państwa kondycję psychiczną wszyscy specjaliści ośrodka starają się zadbać o Państwa leczenie terapeutyczne i farmakologiczne, diagnozę kliniczną, komfort, zdrowie psychiczne, wsparcie Państwa w sytuacji kryzysu, rodzących się emocji i objawów z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa.

Samopoczucie psychiczne jest niezwykle istotnym elementem odporności całego organizmu, szczególnie w obliczu doświadczeń stresowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat e- porad i tele- porad zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu rejestracji (506162387), drogą mailową (info@diada.eu) oraz poprzez facebooka.

Pozostając z Państwem w kontakcie.
Z serdecznymi pozdrowieniami
Zespół DIADA