Warsztaty samorozwoje Miej ruła i rusz po zmianę czyli Slow life po śląsku

Warsztaty samorozwoje Miej ruła i rusz po zmianę czyli Slow life po śląsku


Jesteś w ciągłym biegu? Poszukujesz nowej perspektywy? Chcesz się na chwilę zatrzymać i poszukać siebie?
Zapraszamy na warsztaty „Slow life po śląsku”, których hasłem przewodnim jest “Miej ruła* i rusz po zmianę… po lekku…”

Warsztaty skierowane są do osób, które poszukują drogi w przejściu od samokrytyki do samoakceptaji oraz życzliwości wobec tempa zmian, które w nas zachodzą. Skoncentrowane są na poznaniu samego siebie, swojego miejsca wsród innych, poszukania własnego tempa zmian i jeszcze więcej.

Jeżeli chcesz zatroszczyć się o siebie to zapraszamy!

Prowadzenie:
mgr Anna Dankowska- psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, certyfikowany psychoterapeuta European Association for Psychotherapy. Od ponad 15 lat zajmuję się rozwojem osobistym i wspieraniem pozytywnych zmian w życiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w ośrodkach klinicznych w Polsce, Stanach Zjednoczonych i na Tajwanie. Od wielu lat pracuje psychoterapeutycznie i treningowo z osobami pochodzącymi z różnych kontekstów kulturowych, korzystając w praktyce z komunikacji w języku polskim, angielskim i chińskim. Pracuje z osobami, które chcą poprawić jakość swojego życia i w pełni zaangażować się w proces zmiany.

Miejsce szkolenia: Centrum Terapii Systemowej i Pomocy Psychologicznej DIADA, ul. Zwycięstwa 37, 44-100 Gliwice

Koszt szkolenia: 130 zł (płatne bezpośrednio przed warsztatami)

Zapisy: Centrum Terapii Systemowej i Pomocy Psychologicznej DIADA w Gliwicach- rejestracja ośrodka (tel. 506162387, pn-pt 14.00-20.00). Lista miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!