Komunikat – działalność NZOZ DIADA w miesiącach wiosennych 2020 r.

Komunikat – działalność NZOZ DIADA w miesiącach wiosennych 2020 r.

Szanowni Państwo pragniemy uspokoić, że specjaliści Centrum Terapii Systemowej i Pomocy Psychologicznej Diada są nadal aktywni i podejmują wszelkie działania diagnostyczne oraz terapeutyczne bez zmian. Jednocześnie, ze względu na podejmowane w kraju działania prewencyjne pragniemy przekazać, że zespół ośrodka realizuje swoje działania w sposób odpowiedzialny i zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Dbając o Państwa komfort, w związku z odwołaniem zajęć w szkołach, informujemy, że w ciągu dwóch najbliższych tygodni zawieszone zostają sesje terapii grupowej. Konsultacje i porady lekarskie, konsultacje dietetyczne, sesje diagnostyczne, sesje terapii indywidualnej, sesje terapii par i rodzin odbywają się bez zmian. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z rejestracją ośrodka.

W okresie wzmożonych działań prewencyjnych, w przypadku niemożliwości dotarcia na wizytę z przyczyn niezależnych lub wynikających z zaleceń odgórnych, ciągłość leczenia (psychoterapii) zapewniamy także drogą elektroniczną, po uzgodnieniu szczegółów przez Państwa z terapeutą prowadzącym.

Z pozdrowieniami
Zespół Diada